Projektowanie, wykonanie i montaż billboardów

Nasze studio reklamy od wielu lat zajmuje się realizacją zleceń związanych z tworzeniem oraz montażem billboardów na terenie Łodzi, województwa łódzkiego oraz całego kraju. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając Państwu terminowość. Po naszą ofertę sięgają zarówno małe firmy jak i duże znane marki. Podczas wieloletniej działalności udało nam się pozyskać partnerów biznesowych, którzy regularnie sięgają po nasze usługi.

 

Oferujemy między innymi:

 

- billboardy naścienne

- billboardy wkopane

- billboardy przestawne

- oraz usługi montażowe

Jak działamy? - Billboardy krok po kroku


Klienci często nas pytają, jak przebiega proces zamówienia. Odpowiedź jest prosta - działamy kompleksowo, nie angażując Państwa nadmiernie podczas realizacji zlecenia związanego z billboardem. Osoba zainteresowana zgłasza się do nas oraz wyjaśnia, swoje potrzeby marketingowe. Następnie nasi specjaliści proponują optymalne rozwiązanie, dostosowane zarówno do Państwa oczekiwań jak i lokalizacji. Następnie przyjeżdżamy na pomiary i wykonujemy indywidualny projekt graficzny, jednocześnie tworząc dokumentację techniczną billboardu. Po akceptacji grafiki, umawiamy dogodny dla Państwa termin realizacji zlecenia i przyjeżdżamy na montaż.


Jeżeli więc szukają Państwo firmy, która rzetelnie wykona zlecenie związane z billboardami – zapraszamy do współpracy!

 

Polecamy także inne formy reklamy - więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.totusreklamy.pl.

scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image scroll image
 
 
 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki Polityka prywatności.